افزودن موزیک به استوری اینستاگرام

افزودن موزیک به استوری اینستاگرام یکی از امکانات متمایز کننده این شبکه اجتماعی به حساب می آید که در ادامه نوشته شیوه اینکار را خواهید آموخت…

شبکه های اجتماعی با ارائه آپدیت های جذاب سعی بر این دارند تا کاربران زیادتری را به رضایت قابل قبولی برسانند، از این روز اینستاگرام تلاش بسیاری بر آپدیت شبکه اجتماعی خود دارد و از جمله امکانات جذابی که به آپدیت های این شبکه اجتماعی محبوب اضافه شده، قابلیت افزودن موزیک به استوری اینستاگرام بود.

موزیک ها میتوانند حس بهتر و بیشتری را به مخاطب القا کنند و از آنجایی که به طور روزانه بالغ بر ۴۰۰ میلیون بار در روز مردم از قابلیت استوری استفاده میکنند، یک روش انتقال احساس و ایجاد نزدیکی گذاشتن قسمتی از آهنگ و اشتراک آن با مخاطبان پیج است.

 

دقت داشته باشید پیش از ادامه مراحل حتما اینستاگرام خود را به آخرین نسخه ارائه شده آپدیت کنید تا تمامی امکانات جدید در دسترس شما باشند.

 

 

چگونگی افزودن آهنگ به استوری اینستاگرام؟

حل مشکل نبودن استیکر موزیک در اینستاگرام:

این قابلیت جذاب برای ایران فعال نیست، بنابراین با آیپی ایران به این خدمات دسترسی ندارید و اگر گزینه موزیک در لیست استیکر ها (مرحله ۲) وجود نداشت، اینستاگرام را حذف کنید و با آیپی خارج از ایران (باید یکی از کشورهای استرالیا، نیوزلند، فرانسه، آلمان، سوئد، بریتانیا و آمریکا را انتخاب کنید زیرا در حال حاضر این امکان در تمام کشورها قابل استفاده نیست.) مجدد نسبت به نصب آن اقدام کنید و مجدد مراحل را دنبال کنید.

 

به دو روش میتوانید استوری به همراه آهنگ داشته باشید، یکی از روش ها این است که شما از قبل عکس یا ویدیو را دارید و سپس آهنگ روی آن قرار میدهید که به شرح زیر است.

  1. طبق روال عادی با رفتن به بخش استوری ها، عکس یا ویدیو مورد نظرتان جهت استوری را انتخاب کنید.
  2. پس از انتخاب عکس/ویدیو مورد نظر، در بخش استیکرها آیکون Music را لمس کنید.
  3. هزاران آهنگ پیش روی شماست، اکنون یکی را انتخاب کنید.(همچنین اگر به دنبال موزیک خاصی میگردید، از طریق جستوجو میتوانید به آهنگ مورد نظرتان برسید.)
  4. سپس با لمس Play میتوانید آهنگ را بشنوید.
  5. زمانی که به آهنگ مد نظرتان دست یافتید به راحتی با عقب و جلو بردن آهنگ میتوانید بخش مورد نظری که میخواهید استوری شود را جدا کنید و سپس استوری نهاییتان را منتشر کنید.

پس از انتشار استوری، دوستان و فالور های شما نام آهنگ و خواننده اثر را نیز مشاهده خواهند کرد.

 

روش دیگری هم وجود دارد که ابتدا موسیقی مدنظرتان را انتخاب میکنید و سپس فیلم یا عکس را تهیه میکنید که به زودی درج میشود.

 

امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده را ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *