رفع مشکل Trying to get property of non-object افزونه Yoast seo

در این مقاله به صورت بسیار کوتاه و ساده نحوه رفع مشکل Trying to get property of non-object افزونه Yoast seo را ارائه کرده ایم.

وردپرس با تمام مزایایی که به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا ارائه می‌دهد در نهایت مشکلات خاصی را با خودش یا افزونه ها پیدا خواهید کرد. اما هر مشکلی راه حلی را نیز دارد، در این مطلب از توضیحات اضافه پرهیز میکنیم و به سراغ اصل مطلب میرویم.

اگر در وردپرس خود به خطایی مشابه زیر برخورد داشتید:

Notice: Trying to get property of non-object in /home/YOURSITE/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 25

 

PHP Notice: Trying to get property ‘user_login’ of non-object in / wp-content/plugins/wordpress-seo/frontend/schema/class-schema-utils.php on line 25

 

روش حل مشکل:

از پیشخوان وردپرس، به قسمت تنظیمات Yoast seo بروید و گزینه Search Appearance (در نسخه فارسی افزونه: بهبود ظاهر جستوجو) را انتخاب نمایید.

کمی پایین تر از قسمت “انتخاب کنید که این سایت معرف یک شخصیت حقیقی است یا حقوقی؟ “به عبارت دیگر شخصی است یا شرکتی؟” قسمت اطلاعات شخصی وجود دارد، در این قسمت باید خودتان را انتخاب کنید و ارور رفع خواهد شد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *