ربات های کاربردی تلگرام

ربات های تلگرام با سرعت هستند و قابل دسترسی برای تمام کاربران تلگرام، از این رو در این نوشته تعدادی از ربات های کاربردی تلگرام را معرفی میکنیم.


یکی از قابلیت هایی که به محبوب شدن تلگرام بسیار کمک کرده، بات های تلگرام بود که توسط آنها میتوان فایل های آپلود شده در سرور تلگرام را با لینک مستقیم دریافت کرد، گروه و سوپرگروه ها را مدیریت کرد، ضد اسپم ها، تبدیل عکس به استیکر و امکاناتی از این قبیل را در خود جای داده اند.

وجود همین قابلیت ها و در دسترس بودن بات ها و کارهای جالبی که میتوانیم توسط آنها انجام دهیم منجر به تولید این نوشته در شهر تکنولوژی شد تا شما را با بات های مفید آشنا کنیم.


معرفی ربات های کاربردی تلگرام

۱. ربات تبدیل عکس به استیکر:

ربات فارسی عکس به استیکر (بدون درج واترمارک و تبلیغ خود ربات در استیکر شما)

ربات کلیپی (واترمارک و تبلیغ خودش را روی عکس تولید شده قرار می‌دهد.)

……

در زیر ربات رسمی تلگرام وجود دارد که توسط آن میتوانید پک استیکر خود را بسازید، نام برایش انتخاب کنید و آنرا به اشتراک بگذارید:

ربات رسمی تلگرام برای ساخت استیکر

۲. ربات مدیریت گروه:

[megadesc]هی گروهت تبلیغ میفرستن؟ میان لینک گروهشونو میزارن و در میرن؟ رباتا میریزن گروهتو خراب میکنن؟ میخای کاربراتو مجبور به اضافه کردن عضو تو گروه کنی؟ میخای کاری کنی ممبرات همه برن کانالت جوین شن؟[/megadesc]

ضدلینک رایگان روژدا

ضد لینک معاون

۳. تبدیل تصویر به متن

ربات متن یار – تبدیل تصویر به متن برای تلگرام

۴. دیکشنری

ربات دیکشنری من – MyDic

مترجم دو زبانه هوشمند ترانسیس انگلیسی به فارسی/فارسی به انگلیسی

۵. اوقات شرعی

ربات گلبانگ برای تلگرام

اوقات شرعی نماز

۶. تغییر نام فایل

توسط ربات زیر بدون نیاز به دانلود فایل میتوانید نام آنرا تغییر دهید و در گروه یا کانال خود آنرا به اشتراک بگذارید.

ربات تغییر نام فایل

۷. تبدیل فایل تلگرام به لینک قابل دانلود

قبلتر در شهر تکنولوژی نوشته ای تحت عنوان “ربات تبدیل فایل های تلگرام به لینک قابل دانلود (معرفی ربات) + آموزش” معرفی کردم که میتوانید با مراجعه به نوشته مربوطه توضیحات کاملتر را ببینید اما در این نوشته تنها لینک ربات در اختیار شماست:

@GetPublicLinkBot

 

 

نوشته بروزرسانی می‌شود و ربات های جدید به آن اضافه می‌شود، اگر شما نیز از رباتی کاربردی استفاده می‌کنید که گره گشای کارتان بوده لطفا در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید و در صورت مفید بودن ربات معرفی شده توسط شما به لیست بالا اضافه می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *