آموزش راکت لیگ – Rocket League [ویدیو]

راکت لیگ از جمله بازی هایی است که خیلی ساده و پیش پا افتاده به نظر می آید اما با دیدن بازی افراد حرفه ای تر باید کم کم به فکر یاد گرفتن پیچ و خم های این بازی بیوفتید که این مطلب با همین هدف آماده شده است.

شاید در نگاه اول بازی راکت لیگ خیلی ساده به نظر برسد و حتی از دور جذاب هم نباشد اما کافیست که با دو الی چهار نفر در یک گیم سنتر این بازی را امتحان کنید، در این موقعیت نظرتان به کل در مورد میزان هیجان و جذابیت بازی عوض می‌شود. حال بهتر است بازی را به صورت حرفه ای تر دنبال کنید تا به ریز جزئیات و تکنیک های این بازی مسلط شوید.

از آنجایی که تاثیر آموزش ویدیویی بیشتر است تصمیم گرفتیم که در این مطلب یکسری ویدیوی خوب برای آموزش این بازی ارائه کنیم که امیدوارم مورد استفاده شما واقع شود.

[megadesc]ویدیو های تهیه شده همه از یوتیوب برگرفته شده و در آپارات شهر تکنولوژی بازنشر شده، به همین دلیل زبان آنها انگلیسی است.[/megadesc]

در ویدیوهای آپلود شده سعی شده تنظیمات بهتر، تکنیک ها و نکات دفاع، کنترل ماشین در هوا، توضیحاتی در مورد ماشین ها و اشکال آنها و ارتباطش با بازی بهتر و موارد این چنین ذکر شوند. سعی کنید توضیحات مختصری که برای هر ویدیو درج کردیم را بخوانید و ویدیویی را پخش یا دانلود کنید که بیشتر به کمکتان بیاید.

بدیهی است که شاید افرادی باشند که زبان انگلیسی را نتوانند به درستی و کامل درک کنند از آن رو در چند ویدیو فیلم از دسته بازی هم موجود هست که با تماشای آن میتوانید بهتر حرکات را درک و در بازی خود اجرا نمایید.

در نهایت به پیشنهاد بازیکنان حرفه ای این بازی سعی کنید در بخش Free play این بازی تا میتوانید حرکات مختلف را پیاده سازی کنید تا مهارتتان افزایش یابد.

 

این مطلب در صورت نیاز بروز رسانی می‌شود و ویدیو های بیشتری به آن افزوده می‌شود.


آموزش راکت لیگ به صورت ویدیویی

ویدیو اول : کاربر Neatmike در یوتیوب

توضیحات: در این ویدیو یک راهنمای کامل از بازی راکت لیگ را به زبان انگلیسی میتوانید مشاهده کنید. در این ویدیو بیش از ۷۰ نکته مهم جمع آوری شده که در ۲۰ دقیقه ویدیو توسط Neatmike جمع آوری شده. (در این ویدیو تصویر دسته بازی وجود ندارد و بیشتر نکات به صورت شفاهی بیان می‌شود بنابراین به کاربرانی که در فهم انگلیسی مشکل ندارند پیشنهاد می‌شود!)

********

ویدیو دوم : Holo Games در یوتیوب

توضیحات: در این ویدیو ۱۷ دقیقه ای نحوه دریبل کردن هوایی از روی زمین یا دیوار ها را خواهید آموخت. (در این ویدیو تصویر دسته بازی وجود دارد و اگر مسلط به زبان انگلیسی نباشید هم با نگاه به حرکات و دسته تا حد زیادی آموزش میبینید.)

********
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *