بلاک کردن اکانت های مزاحم در اینستاگرام

در مقاله امروز شهر تکنولوژی با نحوه  مسدود کردن یا بلاک کردن اکانت های مزاحم در اینستاگرام همراه شما هستیم حتماً برای شما هم مواردی پیش آمده که شخصی برایتان مزاحمت ایجاد کرده باشد و یا شخصی وجود داشته باشد که شما مایل نیستید پست‌های شما را اینستاگرام ببیند این یک اتفاق روزانه در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد با ما همراه باشید تا شما را از از مزاحمت‌های اینستاگرامی خلاص کنیم.

 

روش اول: بلاک کردن فرد مزاحم در اینستاگرام از پروفایل

برای بلاک کردن (مسدود کردن) می‌بایست:

اکانت مد نظر را باز کنید مطابق شکل زیر سه نقطه بالای صفحه را انتخاب کنید

سپس Block را انتخاب می‌کنید

در ادامه از شما سوالی پرسیده می شه با این عنوان Are you sure? که نرم افزار قصد دارد با بیان این سؤال مطمئن شود شما قصد مسدود کردن این حساب را دارید مطابق شکل گزینه Yes, I’m sure را انتخاب کرده.

اکانت مد نظرتون مسدود خواهد شد و دیگر امکان مشاهده عکس‌های شما و یا ارسال پیغام به شما را ندارد

 

روش دوم: بلاک کردن فرد مزاحم در اینستاگرام از دایرکت

یک راه دیگر نیز برای بلاک کردن حساب‌های اینستاگرامی وجود دارد که البته برای زمانی می‌باشد که شما با حساب مد نظر از طریق بخش داریکت ارتباط پیامی داشته باشید در اینصورت شما می‌توانید به بخش دایرکت رفته و مطابق شکل دایرکت حساب مورد نظرتونو باز کنید

علامت تعجب بالای صفحه را انتخاب کرده

سپس گزینه Block User را لمس می‌کنید

در این مرحله نیز برای کسب اطمینان از شما سؤال می‌کند که شما مطمئن هستید که می‌خواهد این حساب را مسدود کنید روی گزینه Yes, I’m sure لمس کرده و حساب مد نظر مسدود می‌شود.

اگر شما دوستان و همراهان گرامی بجز این ۲ راه، روشی به ذهنتون رسید میتونید از طریق نظرات همین مطلب به اشتراک بذارید تا اون رو برای سایرین درج کنیم تا بقیه نیز بهرمند شوند.

با تشکر

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *