مطلع شدن از آخرین زمان آنلاین بودن افراد در اینستاگرام و غیرفعال کردن وضعیت آنلاینی شما

در نوشته امروز شهرتکنولوژی، آنچه که می‌خوانید، آموزش مطلع شدن از آخرین زمان آنلاین بودن افراد در اینستاگرام می‌باشد که در آپدیت جدید آن عرضه شده…

این روزها شبکه‌های اجتماعی با هر بروز رسانی که انجام می‌دهند سعی دارند تا خواسته‌های کاربرانشان را تأمین کنند. اینستاگرام نیز که یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان است از این قائله مستثنا نیست. شاید از نظر خیلی از کاربران مطلع بودن از زمان آنلاین بودن دیگران یکی از نیازهای اینستاگرام بوده است که اینستاگرام در آخرین نسخه خود این قابلیت را اضافه کرده است به همین دلیل شهر تکنولوژی امروز مقاله‌ای را برای شما عزیزان آماده کرده است که بتوانید از این قابلیت بهره کافی را ببرید.

جهت دانلود آخرین نسخه اینستاگرام اندروید اینجا کلیک کنید.

در نسخه ۲۸.۰.۰.۷ برنامه اینستاگرام قابلیت مطلع شدن از آخرین زمان آنلاین بودن افراد را اضافه شده است. برای اینکه بدانید هر کاربری در چه ساعتی آنلاین بوده یا زمان آخرین فعالیت او چه زمانی است، تنها کافیست که به بخش دایرکت اینستاگرام مراجعه کنید و در آن صفحه آخرین زمان آنلاین بودن افرادی که با آنها در ارتباط بودید را مشاهده کنید.

توجه: در نظر داشته باشید که این قابلیت، زمانی در دسترس شما قرار خواهد گرفت که اینستاگرام خود را آپدیت کرده باشید.

 

آموزش غیر فعال کردن Activity status یا نمایش آنلاین بودن شما در اینستاگرام:

در صورتی که تمایل دارید زمان آنلاین شدن شما برای بقیه کاربران قابل مشاهده نباشد در ادامه مقاله نحوه غیر فعال کردن آن را به شما آموزش می‌دهیم.

برای غیر فعال کردن نمایش زمان آنلاین بودن شما در اینستاگرام کافیست سه نقطه بالای صفحه سمت راست مطابق عکس انتخاب کنید.

در این بخش یک گزینه جدید اضافه شده است با عنوان Show Activity status که با غیر فعال کردن این گزینه زمان آنلاین بودن شما از دیگر کاربران اینستاگرام مخفی می‌ماند و علاوه بر آن امکان مطلع شدن از آخرین زمان آنلاین بودن افراد از شما سلب می‌گردد.

با غیر فعال کردن گزینه صفحه دایرکت همانند نسخه قبل باقی می‌ماند و دیگر زمان آنلاین بودن دیگران برای شما نمایش داده نمی‌شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *