آموزش افزودن چند اکانت به یک تلگرام

با توجه به آپدیت جدید تلگرام هم اکنون می توانید به صورت همزمان از چند اکانت با یک تلگرام به صورت مشترک استفاده کنید، بنابراین در ادامه آموزش افزودن چند اکانت به یک تلگرام در اختیار شما قرار گرفته است.

مدت ها بود که اخبار و نسخه بتای پیام رسان تلگرام به استفاده همزمان از چند اکانت با یک تلگرام اشاره داشت و بالاخره در یک نسخه رسمی نیز از این قابلیت رونمایی کرد. تا پیش از به وجود آمدن این امکان، کاربران توسط نرم افزار های کلونر و یا تلگرام های غیر رسمی از چند اکانت به صورت مجزا در چند تلگرام استفاده می کردند. همانطور که اینستاگرام نیز قابلیت افزودن بیش از یک اکانت را به کاربرانش داد، حال شاهد این هستیم که تلگرام نیز با این نیاز کاربرانش به خوبی برخورد کرده و این نیاز را مرتفع ساخته است.

اکنون شهرتکنولوژی بنابه به درخواست، آموزش افزودن چند اکانت را به صورت تصویری در اختیار شما قرار داده است تا از این امکان جدید بهره ببرید.

جهت افزودن چند اکانت به یک تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد تلگرام شوید و از قسمت بالا سمت چپ مطابق شکل منو مربوط به تلگرام را باز کنید.

فلش کوچک را مطابق تصویر لمس کنید.

سپس گزینه Add Account را انتخاب کنید.

همانطور که پیش‌تر برای یک شماره جدید در تلگرام اقدام به ورود می کردید، اکنون نیز با وارد نمودن شماره و تائید صحت شماره از طریق کد ارسال شده عملیات را انجام بدهید تا حساب فعال شود.

اکنون اکانت جدید شما به تلگرام افزوده شده است و می توانید در همین قسمت بین اکانت های خود جابه‌جا شوید.

اکنون می توانید با تکرار مراحل بالا اکانت جدید دیگری نیز به این لیست اضافه کنید و از آن استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش، هر چند ساده، برای شما کاربردی و مفید واقع شده باشد.

دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *