پینگ لیست ۲۰۱۷ برای وردپرس – Ping List


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/techtyir/public_html/wp-content/plugins/crayon-syntax-highlighter/crayon_formatter.class.php on line 118

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/techtyir/public_html/wp-content/plugins/crayon-syntax-highlighter/crayon_formatter.class.php on line 119

قابلیت پینگ کردن یکی از قابلیت های مهم سیستم مدیریت محتوا (CMS) ودرپرس هست.در ادامه نوشته پینگ لیست ۲۰۱۷ برای وردپرس آماده کرده ایم…

توسط پینگ کردن ، با انتشار مقاله و مطالب جدید در سایتتان و یا ویرایش و ارسال آن ها ، وردپرس بروز شدن سایت شما را به وسیله پینگ کردن به اطلاع سرویس های مختلف می رساند.

اینکار موجب می شود سایت شما سریعتر ایندکس شود.بنابراین اگر این عملیات به صورت صحیح رخ دهد ، سایت شما در زمان کمتری توسط موتور های جستوجوی معتبر شناسایی می شود.

در سیستم وردپرس تعداد اندکی از این سرویس های پینگ وجود دارد ولی در این نوشته ما تعداد بیشتری از این سرویس را لیست کردیم که میتوانید جایگزین لیست پیشفرض وردپرس کنید.

 

جهت استفاده از پینگ لیست مسیر زیر را دنبال کنید :

تنظیمات > نوشتن را باز کنید و در انتهای صفحه قسمت آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت پینگ لیست زیر را قرار دهید و تنظیمات جدید را ذخیره کنید.

 

پینگ لیست (Ping List) 2017 برای وردپرس :

توجه: حتما دقت داشته باشید که آدرس تکراری در پینگ لیست وجود نداشته باشد به این دلیل که درخواست چندبار از سوی سایت شما ارسال می شود و اینکار ممکن است منجر به اسپم شناخته شدن سایت شما شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *