صفحه بندی کردن نظرات در وردپرس

ممکن است تعداد نظرات و دیدگاه های سایت شما زیاد باشد ، بنابراین میتوانید با آموزش صفحه بندی کردن نظرات در وردپرس سایت مرتب تری را به نمایش بگذارید…

بی شک قسمت نظرات یک سایت یکی از بخش های مهم آن است به این علت که راه ارتباطی بین نویسنده و مخاطب است تا با نوشتن نظرات ، دیدگاه خودشان نسبت به آن نوشته را در میان بگذارند.

از گذشته تا به امروز وبسایت ها و حتی وبلاگ هایی که دارای تعداد نظرات بیشتری بوده اند ، محبوبیت بیشتر و جایگاه بهتری در چشم خوانندگان و مخاطبان خود داشته اند. اما همانقدر که تعداد نظرات زیاد خوب است میتواند مشکل ساز هم باشد.

تعداد زیاد نظرات در یک صفحه اینترنتی موجب کند شدن سایت هنگام بارگذاری شود و از طرفی منابع زیادی از هاست را به خود درگیر کند که این مشکلات در مرحله اول گریبان گیر مدیر وبسایت و مخاطبان آن خواهد شد.

شهر تکنولوژی در این نوشته با آموزش صفحه بندی کردن نظرات در وردپرس به شما کمک می کند تا از این دسته مشکلات دور بمانید.

توجه داشته باشید که تعداد نظرات نوشته های وبسایت شما آنچنان زیاد نیست نیازی به اینکار نیست اما اگر تعداد بسیار زیاد هست ، این روش برای شما مفید خواهد بود، بنابراین به شیوه زیر عمل کنید :

  1. وارد پیشخوان وردپرس شوید.
  2. به منوی تنظیمات و سپس زیر منوی “گفت و گوها” بروید.
  3. اکنون مطابق شکل زیر از بخش دیگر تنظیمات دیدگاه ها ، با پیدا کردن و فعال کردن گزینه “صفحه بندی دیدگاه‌ها با # دیدگاه در …” میتوانید تنظیمات مورد نظر خود را اعمال کنید.

عددی که به جای # انتخاب میکنید متناسب با سایتتان و مقداری منطقی باشد. ( مثلا ۳۰ عدد دیدگاه در هر صفحه تعداد مناسبی است.)

همچنین در ادامه آن انتخاب گزینه آخرین ، جدیدترین دیدگاه ها را در اولین صفحه نمایش میدهد و انتخاب گزینه اولین ، قدیمی ترین ها را در صفحه اول نمایش می‌دهد.

در انتها با ذخیره تنظیمات ، نظرات صفحه بندی شده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *