چندبار نصب کردن یک برنامه در اندروید

App Cloner

درخواست برای داشتن چند نسخه از یک برنامه خیلی زیاد بوده و در این نوشته شهر تکنولوژی روش جدیدی برای چندبار نصب کردن یک برنامه در اندروید را ارائه داده…

چندبار نصب کردن یک برنامه در اندروید :

یکی از بیشترین درخواست ها از سوی کاربران این بود که بتوانند چندبار تلگرام ، لاین و برنامه های مشابه را در کنار هم داشته باشند ، به همین علت شهرتکنولوژی اقدام به قرار دادن نرم افزار هایی مشابه لاین رنگی و … کرد اما با بروزرسانی های سیستم عامل اندروید برنامه ها اجرا نشد ، در عین حال امروز با یک ترفند به صورت کلی پاسخ نیاز کاربران را داده ایم پس با ادامه نوشته همراه ما باشید .

۱. ابتدا نرم افزار App cloner را از اینجا دریافت کنید . (داخل همان نوشته برخی از نرم افزار هایی که قابلیت)

۲. پس از نصب App cloner آنرا اجرا کنید.

۳. در لیست Installed Apps برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید . (در اینجا ما پیام رسان LINE را انتخاب کردیم.)

چندبار نصب کردن یک برنامه در اندروید

۴. در مرحله بعد میتوانید Name و Clone Number را تغییر بدهید به این صورت که Name همان نام دلخواهیست که میتوانید برای برنامه در نظر بگیرید ، همچنین Clone Number تعداد نسخه هایی که میخواهید تولید بشود را انتخاب کنید . (در این قسمت ما نام را تغییر ندادیم و تعداد هم به صورت پیشفرض روی یک میباشد .) سپس تیک را بزنید.

  • در نظر داشته باشید بقیه ی تنظیمات به صورت پیشرفته هستند و نیازی نیست در اینجا به آنها بپردازیم.

۵. در پیام ظاهر شده گزینه OK را انتخاب کنید .

۶. منتظر بمانید تا عملیات به ۱۰۰ درصد برسد و فایل کلون ایجاد شود .

۷. در انتها با پیام موفقیت آمیز بودن عملیات تولید نسخه کلون مواجه خواهید شد.با لمس گزینه INSTALL APP برنامه نصب خواهد شد و شما نسخه ی دیگری از برنامه مورد نظر خواهید داشت که میتوانید در کنار نسخه ی اصلی از آن استفاده کنید.

دیدگاه کاربران
  • علی کوچولو 29 نوامبر 2016

    من نصب کردم اما اون قسمت که میزنی چندتا ازش کلون بشه انتخاب نمیشه و فقط وفقط میتونم یکی از روش بسازم. لطفا پاسخ رو ایمیل کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *