دانلود رایگان بانک سوپر گروه های تلگرام

دانلود رایگان بانک سوپر گروه های تلگرام

در این نوشته یک فایل از سوپرگروه های تلگرام که اعضای آنها بیشتر از ۲۰۰ نفر است و مکان خوبی برای تبلیغ کانال های شماست قرار داده ایم.در ادامه نوشته با دانلود رایگان بانک سوپر گروه های تلگرام همراه باشید…
بنابه درخواست های زیادی که میشه دوستان چه جهت تبلیغ و چه جهت عضویت دوست دارند تا به گروه هایی با اعضای زیاد بپیوندند در همین راستا مجموعه ای از سوپر گروه ها (Super Groups) تلگرام را برایتان در یک فایل جمع آوری کردیم.همانطور که میدانید سوپر گروه ها دارای امکاناتی هستند که گروه های عادی از این امکانات بهره مند نیستند.

لینک این گروه ها در سایت های مختلف با قیمت های مختلف به فروش میرسد و یا به عنوان هدیه در کنار خرید ها به مشتری ها داده می شود.بیشتر لینک ها کار میکنند و اگر برخی از آنها از کار افتاده اند لطفا در نظرات گزارش دهید تا برای سایر افراد این لینک ها را تصیحیح کنیم.

همچنین اگر شما نیز سوپرگروه تلگرامی دارید میتوانید از طریق تماس با ما یا نظرات همین نوشته آنرا به اشتراک بگذارید تا در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد.

توضیحات بیشتر:

– محیط امن
– قابليت چت کردن و ارسال نوشته،عکس و فیلم و… از طرف شما
– به طور معمول سوپر گروهها بالاي ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ عضو دارند. (البته در آپدیت ها جدید تا ۵۰۰۰ نفر هم رسیده!)
– گروهها فعال و سالم هستند.
– نظارت ادمین گروه ها به گروه

 

توجه : لینک ها سالم هستند ولی تلگرام به شما اجازه نمی دهد به صورت یکجا وارد همه گروه ها شوید بنابراین در فواصل زمانی نیم ساعتی اجازه دارید وارد ۵ گروه شوید.

[ جهت دریافت رایگان فایل بانک سوپرگروه های تلگرام با لینک مستقیم روی دکمه زیر کلیک کنید … ]

دانلود سوپر گروه های تلگرام با لینک مستقیم از شهر تکنولوژیحجم : ۳ کیلوبایت

دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *