آموزش بدست آوردن آیپی برای کرک وی پی اس

دریافت لیست آیپی برای کرک وی پی اس

در این نوشته،شهر تکنولوژی شما را با آموزش بدست آوردن آیپی برای کرک وی پی اس همراهی میکند پس با ادامه نوشته همراه شوید…طی سوالات زیادی که از ما شده بود تصمیم گرفتیم آموزش بدست آوردن آیپی برای کرک وی پی اس (VPS) را قرار دهیم.

در اولین مرحله پیش نیاز است که شما نرم افزار پیشنهادی ما که همان VNC-Scanner هست و آن را قبل از این آموزش،برای دانلود قرار دادیم از لینک زیر دریافت کنید:

[ جهت خواندن و دریافت VNC-scanner اینجا کلیک کنید… ]

اقدام به نصب برنامه کنید و سپس آن را اجرا کنید. (پیشنهاد میشود روی سیستم خود اجرا نکنید و تمامی مراحل را در سرور مجازی خود انجام دهید!)

در کادر بزرگ و سفید سمت چپ برنامه باید رنج آی پی را وارد کنید.برای دریافت رنج کشور خاصی که مدنظرتان است،دو سایت زیر وجود دارد:

[ http://www.proxysecurity.com/ip-address-range.php ]

[ http://www.ipaddresslocation.org/ip_ranges/get_ranges.php ]

دو سایت بالا از معروفترین سایت ها در این زمینه هستند اما معمولا افراد قدیمی تر در زمینه استفاده از رنج آیپی آیپی را حدس میزنند،میپرسید چگونه؟

برای مثال آیپی رو حدس میزنم که از ۱۷۸.۲۴.۸.۶۶ شروع شود تا ۱۷۸.۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵ ،بنابراین در کادر بزرگ سمت چپ عبارت زیر را وارد میکنم:

تذکر : ساختار آیپی ها معمولا به همین شکل است و با وارد کردن عدد ۲۵۵ تمامی آیپی های آن رنج برایتان پیدا خواهد شد. بنابراین توسط روش حدس زدن آیپی،میتوانید تعداد آیپی بیشتری بدست بیاورید و بدیهی است که تعداد بالاتر آیپی شانس کرک شدن تعداد بیشتری VPS را نیز در پی خواهد داشت.

پس از وارد کردن عدد دلخواه و رنجی که خواستید روی Start Scan کلیک کنید.پنجره ی CMD باز میشود و اسکن آیپی های آن رنج شروع میشود.عددی که زیر Found نوشته شده است نشان دهنده تعداد آیپی ها پیدا شده است که به صورت نامنظم (منظور همراه با پورت است که شماره پورت ها به کار نمی آیند!) در فایلی به نام VNC_bypauth داخل پوشه نرم افزار vnc ذخیره میشود که میتوانید تا زمانی که برنامه در حال کار است با کلیک بروی Start Parser آنرا به حالت مرتب شده(مناسب برای استفاده جهت کرک) در فایلی به نام IPs که باز هم در کنار برنامه vnc ایجاد و ذخیره میشود،تبدیل کنید.

 

توجه داشته باشید تا زمانی که برنامه در حال کار باشد برایتان آیپی پیدا میکند و اگر به تعداد مورد نیاز آیپی که میخواستید رسیدید میتوانید برنامه را ببندید.

حال شما یک لیست آیپی خوب برای کرک در پیش رویتان دارید.

امیدواریم از این آموزش لذت برده باشید.

بزودی آموزش تصویری نیز قرار خواهد گرفت!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *