شهر تکنولوژی

آموزش افزایش اعضای کانال از طریق موبوگرام

آموزش افزایش اعضای کانال از طریق موبوگرام

آموزش افزایش اعضای کانال از طریق موبوگرام

در این نوشته شهر تکنولوژی یک روش دیگر از افزایش اعضای کانال تلگرام را به شما معرفی میکند پس با آموزش افزایش اعضای کانال از طریق موبوگرام با ما همراه باشید…

در ابتدا باید قابل ذکر است که نرم افزار موبوگرام یک تلگرام غیر رسمی است که توسط گروه برنامه نویسی هانیستا طراحی و منتشر شده است و امکانات بسیار خوبی را به تلگرام اضافه که برای خرید آن میتوانید از اپلیکیشن کافه بازار و یا لینک زیر اقدام فرمائید :

[ جهت ورود به صفحه موبوگرام در کافه بازار اینجا کلیک کنید ]

در ابتدا باید گفت که توسط این روش میتوانید تعداد خوبی عضو دائمی برای کانال خود داشته باشید و تا ۹۹ درصد مواقع اعضا در کانال شما باقی خواهند ماند.

در آموزش اضافه کردن اعضا از طریق آیدی توسط نرم افزاری به شما دوستان شیوه اد کردن از طریق یوزرنیم اشاره کردیم که در آن روش از طریقی لینکی که اجرا میشد میتوانستید به کانال خود (کانالی که خودتان سازنده اش باشید) اعضا اضافه کنید.گاهی پیش می آید که شما هم بدون اینکه عضو کانالی شده باشید وارد کانالی شدید که طبق معمول میتوانید در کانال باقی بمانید و یا از آن خارج شوید.
امروزه به دلیل پیشرفت تلگرام و زیاد تر شدن کانال ها درخواست برای پا گرفتن کانال و پیشرفت سریع تر زیاد بودن اعضا زیاد است بنابراین این آموزش میتوانید برای شروع مفید باشد.
مورد نیاز های این آموزش :

توجه داشته باشید این آموزش فقط برای شروع و تا زمانی که اعضای کانال زیر ۲۰۰ نفر باشد،کار میکند.

و اما آموزش :
۱- پس از خرید و نصب موبوگرام وارد اکانت صاحب کانال شوید.
۲- وارد سوپر گروه های معرفی شده توسط ما در نوشته های قبلی وارد شوید.(سوپر گروه ها معمولا بیشتر از ۱۰۰۰ نفر عضو دارند.)
۳- دنبال اعضایی باشید که خیلی وقت پیش آنلاینبودند یعنی بر روی اکانتشون عبارت Last Seen A Long Time Ago زده باشه و یا تاریخی دور تر از زمان حال!(توجه کنید که اکانت هایی به اسم Unknown یا Deleted Account به کار نمی آیند پس از آنها رد شوید!)
۴- پس از یافتن فرد مورد نظر،وارد پروفایلش شوید. سه نقطه ی بالای اکانتش (Browse) رو انتخاب کنید و Add to Group or Channel (اضافه کردن به گروه یا کانال ) را انتخاب کنید.
۵-کافیست در صفحه ای که باز میشود،کانال خود را انتخاب کنید تا آن عضو غیر فعال به کانال شما اضافه شود.
همین کار را میتوانید تا رسیدن کانال شما به ۲۰۰ امین عضو ادامه دهید.
البته اعضایی که فعال هستند را نیز میتوانید به کانالتان اضافه کنید ولی باقی ماندن آنها در کانال بستگی به علایق شخصی و موارد اینگونه دارد.

در مراحل بعدی میتوانید با خرید ممبر و تبادل کانالتان را به رتبه های خوبی برسانید.